O nás

Firma Uni-Trade s.r.o. vznikla v roce 1994 na základě potřeby propojení dvou rozdílných kulturních zemí, hovořících jiným jazykem a to v oblasti vzájemného obchodu a spolupráce. Firma využila dlouholeté zkušenosti majitelky, která se do hloubky seznámila s italskou mentalitou a dokázala ji aplikovat na potřeby českého trhu a českého zákazníka. Od začátku své činnosti firma napomáhá českým a italským subjektům ve vzájemné spolupráci, zakládání společných podniků, poskytuje překladatelskou, tlumočnickou činnost a to převážne na českém území a na území severní a střední Itálie. Poskytuje odbornou technickou a právní podporu, analýzu, výzkum a kompletní marketing a to jak na území Itálie, tak na území České Republiky.

Mimo jiné zastupuje výrobní a obchodní firmy a vykonává zprostředkovatelskou činnost a to v jakémkoliv segmentu podnikání.

Využívá zkušenosti pri koordinování stavebních, restauratérskych, interiérových a jiných prací, organizuje práci pri využití vyzkoušených a kvalitních italských subdodavatelů.

Zajištuje právní , daňovou a reklamní konzultaci.

Cílem společnosti Uni-trade s.r.o. je maximální spokojenost zákazníka. Nejlepší reklamou je pro tuto firmu stále narustající okruh zákazníku a to jak českých, tak italských.